1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd (1 hodnocení, průměr: 3,00 z 5)
Loading...Loading...

Ólala! Cafe

Kavárny

Zveme Vás k příjemnému posezení v kavárně Olala na rohu náměstí Republiky a Pražské ulice, která nabízí kuřácké i nekuřácké prostory a venkovní posezení. Náš ochotný personál Vám může nabídnout – silné espresso, jemné machiato, lahodné cappucino či latté . . . . .

Ať už si u nás dáte jakoukoliv kávu, můžete si být jisti, že její základ tvoří unikátní kávová směs dovážená z itálie, která je pražená podle tradičního receptu v malé rodinné pražírně. Tím získává naše káva tak jedinečnou a nezaměnitelnou chuť. Tajemství naší kávy tkví v kvalitních kávových zrnech, pro naši kávu jsou použivána stoprocentní kávová zrna pěstovaná na vysokohorských pláních střední a jižní Ameriky. Klíčovým elementem po pečlivém pražení však zůstává finální příprava kávy. Naši kávu připravujeme na profesionálních pákových kávovarech LaCimballi, které představují absolutní špičku v této katerogii. Naši baristé navíc procházejí pravidelným školením přípravy kávy. Jak si kávu finálně vychutnáte je již na Vás, ať ve své čistě podobě, nebo dochucenou přírodním tmavým cukrem, nebo v dalších formách z naší bohaté nabídky.

Informace:

káva: ano
wi-fi: ano
dětský koutek: ne
zahrádka: ne
parkoviště: ne

Kontaktní údaje:

telefon: 378 609 699
adresa: Pražská 2, Plzeň – 301 00
e-mail: info@olalacafe.cz
web: http://www.olalacafe.cz/

Otvírací doba:

Mapa:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>