1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd (7 hodnocení, průměr: 3,14 z 5)
Loading...Loading...
cafe st tropez

Cukrárna Café Saint Tropez

Cukrárny

V centru Prahy, v Paláci u Nováků, Vodičkova 30 pro vás manželé Musso společně s manželi Nosálovými a Lukášem Otysem otevřeli koncem března 2009 cukrárnu-kavárnu Café St-Tropez, aby vám nabídli to nejlepší z české a francouzké cukrařiny.
V našem sortimentu nabízíme jak francouzské zákusky, které již někteří z vás mohli ochutnat za krátkého působení cukrárny Passion Chocolate v Italské ulici, tak tradiční české zákusky, které vyrábíme dle poctivých stoletých receptů starých Českých a Vídeňských cukrářských mistrů, slané pochoutky a v neposlední řadě i čokoládové bonbony a další čokoládové výrobky, které předčí vaše očekávání. Café St-Tropez je partnerem společnosti Varlhona, která patří k nejlepším producentům čokolády na světě.

Všechny naše zákusky jsou vyráběny z nejkvalitnějších, originálních a čerstvých surovin bez konzervantů a náhražek, aby splnili naše poslání, kterým je navrátit do Prahy vysokou cukrářskou kvalitu známou z období 1. republiky.

Na této adrese pro vás také dobroty přímo vyrábíme. Výrobna je oddělena od obchodu pouze sklem, abyste mohli pozorovat umění cukrářů v inovativním duchu pod vedením zkušeného francouzského mistra Jeana Francois Musso.

Jean Francois Musso se svojí paní pochází z Frejus, z malebného městečka na jihu Francie. Právě tady se Jean Francois vyučil cukrářem. Po několik zimních sezón pracoval ve Val d’Isere a poté v rodinné cukrárně. Během své kariéry se také on sám zdokonaloval na stážích, které vedly cukráři zvučných jmen a dnes tyto zkušenosti předává dál.

Také rodina Nosálů tímto znovu navazuje na rodinnou tradici. Dědeček pana Jiřího Nosála, pan Vilém Nosál byl zkušený odborník, který pracoval v nejlepších cukrárnách východních Čech. Vyučil se v Lomnici nad Popelkou u pana Jíny. Pracoval v Pardubicích u firmy Hofmann jako dílovedoucí, když 10. března 1934 převzal v Chocni na náměstí živnost po panu Ferdinandu Kotaškovi. Tato cukrárna byla vyhlášena nejen pro výborné zákusky, ale také pro výbornou zmrzlinu. Poté, co v roce 1953 došlo ke znárodnění, odešel pan Vilém Nosál pracovat pro komunální cukrárnu, která dodávala výrobky do všech obchodů v okolí. Ve svém oboru pracoval až do pozdního věku svého života.

Věříme, že Café St-Tropez se stane místem, kde si vždy vyberete z naší pestré nabídky a kam se budete rádi vracet.

Informace:

káva: ano
zahrádka: ne
parkoviště: ne

Kontaktní údaje:

telefon: 603 333 338
adresa: Dům U Nováků – Vodičkova 30/699, Praha 1 – 110 00
e-mail: info@cafe-st-tropez.eu
web: http://www.cafe-st-tropez.eu/

Otvírací doba:

Pondělí
8:00 - 20:00
Úterý8:00 - 20:00
Středa8:00 - 20:00
Čtvrtek8:00 - 20:00
Pátek8:00 - 20:00
Sobota9:30 - 19:00
Neděle10:00 - 19:00

Mapa:

One thought on “Cukrárna Café Saint Tropez

  1. Usměvavá Francouzska se na vás usmívá už u vstupu, s nejvyšší gracií vás provede vitrínami plných nádherných cukrářských skvostů, podle vašich chutí vám najde zákusek na míru a usadí vás. Desert s kávou vám ke stolku přinese stejně důležitě jako kdyby na talířku nesla ty nejdražší diamanty. Francouzský jazz v podkresu udržuje zpomalený čas, kterému se tu chtě nechtě přizpůsobite. Oddáte se lahodné chuti dezertu, dobré kávě a zapomenete na stres. Ani vám nepříjde, že za dvě kávy s nealkem a dvěmi zákusky zaplatíte téměř 400 Kč :))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>