1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd (1 hodnocení, průměr: 3,00 z 5)
Loading...Loading...

Cafe u Michala

Cukrárny

Cukrárna Café u Michala se nachází ve středu starobylého města Znojma. Objekt je historickou památkou z patnáctého století a každá místnost má zcela jiný stavebně klenutý strop.

Tradiční cukrářská výroba

Cukrárna má vlastní malokapacitní výrobnu, kde je kladen důraz na kvalitu a výrobu z tradičních materiálů, jako je živočišná šlehačka, klasické máslo, holandské kakao, čokoláda místo čokoládové polevy, vlašské ořechy, nikoli náhražky… Vycházíme ze starých rodinných receptů, které jsou prověřeny generacemi – bezlepkovou babiččinu bábovku, špaldovo-mrkvový dort, různé kousky z lineckého a třeného těsta a jiné. S láskou pro vás vyrábíme i všechny známé a oblíbené zákusky jako jsou koňakové špičky, ořechové a kokosové laskonky, rolády, různé ořechové rohlíčky, linecké kolečka, trubičky… Vyrábíme i moučníky z italských surovin tipu tiramisu, semifredo a mnoho dalších, které jsou dostupné na našem trhu.

Od března do října každého roku, podle počasí, vyrábíme i několik druhů zmrzlin z italských surovin.

Přijďte nás navštívit, rádi Vás obsloužíme, cukrárna Café u Michala je tu pro Vás. Věříme, že Vám u nás bude chutnat a budete se do naší cukrárny rádi vracet.

Informace:

káva: ano
wi-fi: ne
dětský koutek: ne
zahrádka: ne
parkoviště: ne

Kontaktní údaje:

telefon: 605 768 916
adresa: Divišovo náměstí 255/12, Znojmo – 669 02
e-mail: cafeumichala@seznam.cz
web: http://www.cafeumichala.cz/

Otvírací doba:

Mapa:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>